קפטן ג'ק מקבל סידרה

דמותו של הקפטן המשעשע מדוקטור הו, שחיזר אחרי רוז בפרקים על הבליצקרייג בלונדון, עם החללית הנעלמת וגישת הגנג-הו מקבל סדרה משלו (בביבסי 3 מופק על ידי ביביסי ויילס). Torchwood (אנאגרמה על DOCTOR WHO) אמורה לכוון לקהל בוגר יותר. את קפטן ג'ק הרקנס מגלם ג'ון ברומן.

"Torchwood will be a dark, clever, wild, sexy, British crime/sci-fi paranoid thriller cop show with a sense of humour – the X Files meets This Life," says Russell T Davies.

4 תגובות “קפטן ג'ק מקבל סידרה”

  1. אני לא רואה טורצ'ווד ולא זוכר את קפן ג'ק (אולי בגלל שהתחלתי לראות מהפרק שרוז פוגשת את אביה). אבל אני מטורף על דוקטור הו.

  2. רק רציתי להגיד לך שאתה הבן אדם היחיד שמצאתי בארץ שיש בו הערכה לdoctor who. אפילו החברים הבריטיים שלי קוראים לי גיקית עצובה על זה שאני רואה את (חוץ מאלה שיודעים להעריך את הקלאסיקה). טוב נו אבל על מי אני עובדת, אני צופה בזה רק בגלל חוש ההומור המטריף של דייויד טננט (והחיוך הזה…) אבל ברצינות, הדוקטור והספין אוף טורצ'ווד (תודה לך! לא ידעתי שזה אנגרמה!) הם 2 סדרות מדהימות וסוף סוף מצאתי מישהו להגיד לו את זה שלא יצחק עליי. (אתה לא תצחק עליי, נכון?)
    אגב, רק שתדע, העונה השלישית מתחילה ביום שבת הזה, 31 למרץ, בbbc 1. אתה מוזמן להוריד את זה מהאינטרנט, כמו שאני בטח אראה את זה…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *