ספין אוף נוסף לדוקטור הו – הרפתקאותיה של שרה ג'יין

כן, מה אני לא אעשה בשביל לעלות את עצמי בגוגליה על דוקטור הו עוד יותר למעלה. אז הנה, אחרי שעדכנתי לגבי טורצ'ווד, הסדרה של קפטן ג'ק, בעלת התימה היותר Adult, ופונה לקהל קצת יותר ביזארי, הנה הספין אוף השני של הדוקטור הטוב. הרפתקאותיה של שרה ג'יין, אותה קומפניון נשכחת, שרה ג'יין סמית, מקבלת סדרה משלה שתצא במהלך 2007, כך הבטיחו באחד מאותם בי.בי.סיאים. מכיוון שסדרת האב לא ממש בטוחה אם היא פונה לקהל צעיר או קהל בוגר (אנחנו כקהל בוגר מקווים שידברו אלינו), יצר ראסל טי דיוויס את Sarah Jane Adventures שכפי שהספיישל מראה תכוון לקהל יותר צעיר.

The Sarah Jane Adventures

שרה ג'יין היתה הקומפניון של שני דוקטורים (השלישי והרביעי, שגולמו על ידי ג'ון פרטויי וטום בייקר), והופיעה לאחרונה כאשה מרירה שמתגעגעת להרפתקאות חובקות היקום והזמן עם הדוקטור, כשפגשה בנוכחי. כפי הנראה, שכנה צעירה (יסמין פייג' הנפלאה) שעברה לגור לידה תפיח בה רוח נעורים וקצת תקווה וביחד (פלוס כפי הנראה חבורת צעירים), יפתרו תעלומות חובקות עולם, שבטח יקרו גם הם בקארדיף, כי איפה אם לא בויילס יש זמן רעוע וחייזרים מאחורי כל דלת אחורית של פאב. אם הכלבלב המכני K9 ישתתף גם הוא הם ממש יהיו הרביעיה הסודית והכלב. הספיישל אגב מוצלח ומסתמן שזה יהיה ספין אוף מעולה אף הוא, אבל מתי הדוקטור חוזר?

3 תגובות “ספין אוף נוסף לדוקטור הו – הרפתקאותיה של שרה ג'יין”

  1. זה כבר עניין של הגדרות. מכל בחינה שהיא, זהו הפרק הראשון של הסדרה. שתי הדמויות הראשיות נפגשות ומכירות ביניהן, זה לא משהו שיקרה שוב ברגע שהעונה הראשונה תפצח. כן, יש לבריטים את הנוהג המשונה להפריד פרקים מסויימים מרצף עונתי סטנדרטי, אבל אנחנו אוהבים אותם בכל זאת. אם אתה רוצה, תקרא לזה פיילוט :)

    ולגבי הסדרות הדוקומנטריות: מבחינתי הן כמו הספיישל פיצ'רז של דיוידי, אבל בשידור של זמן אמיתי. העונה הראשונה של Doctor Who Confidential הייתה כ"כ מעולה, שלא רק שהיא לא הרסה את הקסם, היא עזרה מאוד לצופים כמוני, שלא היה להם חצי-מושג קודם לכן על מה מדובר, להבין הרבה מהמושגים ומהתופעה שמהווה את הסדרה הזאת. בעונה השנייה הם התמקדו בסדרה החדשה, ובלי הראיונות של הדוקטורים הקודמים זה כבר לא היה זה, אז הפסקתי להנות.

  2. זה לא הפרק הראשון, פרנק, זה מן ספיישל טרום-פרק-ראשון. ספתח לסדרה. הסיבה שלא כתבתי על הקונצרט היא שלי הוא לא נראה רלוונטי. מאותה סיבה שאני לא צופה בסדרות התיעודיות על הסדרות. קצת הורס לי את הקסם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *