עזרו ילדים יקרים לקוואמי למצוא את הגנבים

בין הצעות מפתות לזכייה בממון דולרי לבין הצעות מפתות עוד יותר להגדיל ב3-4 אינצ'ים, אני לפעמים מקבל דואל מכל מיני רשימות תפוצה מעניינות יותר, כמו לדוגמא הרשימה של תוכנית הרדיו "הקצה". בהודעות רשימה זו ברוב המקרים מספרים מה ניגנו או ינגנו בתוכנית השבוע, אבל לפעמים יוצא קוואמי (שם הבמה של אייל פרידמן, המגיש) מגידרו. השבוע, לדוגמא הוא יוצא בקריאה נרגשת לקהל מאזיניו/קוראיו לעזור לידידו לאתר את גנבי התיק שלו:

2 days ago a one of my best friends got into a pizza place in tel-aviv , put his bag next to his stool, and in a few minutes time – two motherfuckin' pieces of filth and shit stole his bag from him with almost all his belongings on earth.
unfortunate for them stupid fucks, it was all filmed in the place's camera.
and guess what?
we put it on youtube.
please , watch the film and if you recognize one of those 2 shit-heads, let me know. i wanna get them.

כמה שהלהיב אותי לחשוב שזו עבודת בילוש, זה תהליך די מייגע לעבור ככה על surveilence-tapes ולא ממש ראיתי איזה תיק שנגנב, מי זה החבר או מי אלו אותם שיט-הדס, לא כל שכן לזהות אותם כדי שקוואמי וחבריו יוכלו להרביץ בהם נאמנה.

אתם, קוראי החביבים, יכולים?

[youtube quality=0]SrIGdgAyFMI[/youtube]

5 תגובות “עזרו ילדים יקרים לקוואמי למצוא את הגנבים”

  1. ראיתי את הסרטון כמה דקות לפני שראיתי את הפוסט הזה. ההיקשים המתבקשים הם שיש אמהות שצריך לקשור להן את השחלות ואם כבר הן מספיקות להשריץ, אז לדאוג לקצוץ את האצבעות הקטנות, המזרחיות והמטונפות של צאצאיהן עם היוולדם, למען כולנו נחיה בחברה מוסרית יותר.

  2. בהנחה שהקוואמי הזה לא אדיוט, סביר להניח שהוא ינסה לחתוך את הסרט למינימום, ומגבלות החיתוך ברורות מאליהן: הסרט חייב להראות שהוא מביא את התיק ללוקאציה, והוא חייב להראות שמישהו אחר לוקח אותו.

    ואכן, לאחר צפיה קפדנית, מתברר שהסרט מתחיל בערך כשהוא מניח את התיק על הרצפה, ונגמר בערך כשמישהו לוקח את התיק ויוצא החוצה (אחריו יוצא גם חבר שלו). טרם הספיקותי לצפות בכל האמצע, אבל קצת לפני הסוף אחד מהם (דווקא לא זה שלוקח את התיק) מתחיל להתפתל בעצבנות כמו תולעת על קראק.

    איפשהו בין אריסטו להולמס, לפעמים אני מדהים גם את עצמי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *