מיקרוסופט קנו את ויינט?

כי איני רואה סיבה אחרת למאמר שכה מהלל את מיקרוסופט (וברור שהשירות שלהם פחות מוצלח, וגם עולה כסף). אז ביל יקירי, כמה עלו לך ידיעות אחרונות, ואולי תתרום לי את אן.אם.סי כי מה לך ולמוזיקה?, ואני מצד שני דווקא בעניין של איזה לייבלון.

השירות של מיקרוסופט מציע לצרכנים עד 60 חשבונות דואר אלקטרוני, עם 250 מגה בייט לכל תיבה, וכולל תכונות נוספות כמו סריקת אנטי וירוס ודואר זבל, ואפשרות להשתמש בכתובות אלה בשירותי מיקרוסופט כמו שירות המסרים המידיים MSN Messenger ושירות הבלוגים MSN Spaces.
השירות של מיקרוסופט זמין כבר עכשיו (בארה"ב), ואילו גוגל אינה מתחייבת לאשר כל בקשת הצטרפות בשלב מוקדם זה של השירות שלה.
השירות של גוגל מציע נתוני פתיחה פחות טובים: חשבונות בנפח מרבי של שני גיגה בייט, עם כלי חיפוש, ניהול מרכזי של כל החשבונות, אפשרות ליצור כינויים לכל תיבה, רשימות דיוור ועוד.

אז כמו שאתם קוראים, לא רק שהשירות של מיקרוסופט נחות משל גוגל (וכולם אני מניח הבינו את העליונות של ג'ימייל לעומת הוטמייל כבר לפני שנים), אלא זהו של גוגל הוא בחינם. אז תסביר לי מר ויינט היקר (ככה קוראים לכתב הזה מסיבה לא ברורה), איפה בדיוק אתה רואה נתוני פתיחה פחות טובים? על יושר עיתונאי דיברנו, או שאם זה באינטרנט ידיעות אחרונות מתעלמים? יכול להיות שאגודת העורכים החליטה לוותר על האינטרנט? אולי אני צריך להצטרף לאגודת העורכים? כי אם אתם לא כל כך מבינים בדבר הזה עם העכבר, המסך והקופסה עם האורות שמחוברת לקיר, אני מוכן להסביר.

4 תגובות “מיקרוסופט קנו את ויינט?”

 1. כולם מדווחים על כל פלוץ של גוגל, וזה לא מעיד דווקא על יחס אוהד – בעיתונות הערבית מדווחים עכשיו על כל פלוץ עם ניחוח דני, וזה לא כי הם אוהדים את קירקגארד או את אנדרסן.

  בכל-מקרה, יש משהו בדברי שרית. זה נהיה טרנדי לכחכח בגרון בכל-פעם שמזכירים את גוגל או את המן הרשע. גם בכתבה המקבילה (על השירות של גוגל) בנענע מסיימים בהסתייגות בסגנון: בואו לא נשכח שלמייקרוסופט כבר יש שירות כזה ואילו השירות של גוגל די באוויר (*שיעול* *שיעול* סין *שיעול* צנזורה *שיעול*).

  י.

 2. חשבתם על זה שאולי הכתב פשוט התבלבל?
  לפי המבנה והסגנון של המשפט בהחלט נראה כאילו הוא רצה לכתוב שנתוני הפתיחה של גוגל *יותר* טובים.
  חוץ מזה, איפה יחצנות למיקרוסופט? כל הידיעה הייתה על זה ש*גוגל* משיקים את השירות החדש. יחסית לעיתון שמדווח על כל פלוץ של החברה הזאת קשה לי להאשים אותם במדיניות אנטי גוגלית.

 3. יושר עיתונאי? אולי יושרה? אבל מה זה משנה, ששה מהאחד וחצי תריסר מהאחר ואין לך שום סכוי למצוא אף-אחד מהם בעיתונות. וזה לא קשור לאינטרנט. גם במהדורת הפרינט של ידיעות (או מעריב, או הארץ, או הניו-יורק טיימס) תמצא בעיקר שקרים – כמו שחבר יקר (ועורך חדשות בדימוס) אמר לי פעם: החלק הכי ישר בעיתון הוא הפרסומות.

  י.

 4. גם אני שמתי לב לזה. הכתבה כולה הייתה אוסף של התחנפויות למייקרוסופט. זה לא שאני מתעבת אותם, אבל אני גם לא מתה עליהם.. ובכל זאת.
  משהו בכתבה הרי הזוי לגמרי; איך נפח של 250 מגה הם נתוני פתיחה טובים יותר מג'יגות?..

  יכול להיות שויינט מנסים להיות טרנדיים וקולטים את הבאזז האחרון, שגוגל הופכים להיות רשעים- אולי הם מחליטים להקדים את כולם ולהחליט שמעכשיו מייקרוסופט הם הענק החביב.

  טיפשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *