איפה המפתחות שלי???

The Wrong Door היא סדרת מערכונים של ה BBC3. השוני שלה מסדרות אחרות (אולי יותר מצחיקות) הוא השימוש הנרחב באלמנטים פאנטסטיים והישענות על קונוונציות מדע-בדיוני. מובן שיש קטעי נונסנס וביזאר, אבל תחשבו על זה יותר כמו מחלקת האפקטים של הבי.בי.סי צריכה לעשות משהו בין העונות של דוקטור הו (מטאפורית כמובן). שווה צפיה, במיוחד אם אתם מד"ביסטים. קורע מצחוק זה לא, ברוב המקרים, אבל פוטנציאל בהחלט יש, ויותר מכמה יציאות דגולות, כמו Live from the Palace OF Justice in Strassburg: It's Superhero tryouts! (מן אמריקן איידול של סופרהירוז) או סקאץ' שמשלב את נארניה ואיקאה (את ארון הבגדים הם מרכיבים בעצמם). הרבה ראנינג גאגס. מצולם איכותית (הפקה עם תקציב?), מספר לא מבוטל של שחקנים בריטים ידועים משובצים פה ושם והאפקטים ברמה, למי שאכפת. רחוק מלהיות רד דוורף, מהרבה בחינות. לפניכם ה-56 שניות של הפרק הראשון:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UGuokp9QrJ4[/youtube]

 

נראה לי ש No Heroics יהיה יותר מוצלח, אבל זו בהחלט מגמה ברוכה.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4hrVe_TKzHw[/youtube]

תגובה אחת “איפה המפתחות שלי???”

  1. עוקב מההתחלה. זאת באמת סדרה שמבוססת כולה על גימיקים של אנימציה ממוחשבת. כשאתה משווה את רמת המערכונים שם לתכניות מערכונים מוקפדות יותר, כמו למשל ארמסטרונג ומילר – זה פשוט לא זה.
    שלושת הפרקים הראשונים די אחידים ברמה ולא מסתמן שיפור. להערכתי התפקיד של התכנית הזאת, בסופו של דבר, יהיה בעיקר היסטורי – לפתוח עיניים למה שאפשר לעשות עם הכלים האלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *